At shoří Amerika,Řím, babylonskej stát Ať shořej všichni co chtěj jenom brát.. :o)
Srpen 2011

9.8.11-Ta černá stránka

9. srpna 2011 v 13:41 | Adušá |  den za dnem..
Ani nevím proč jsem si půjčila životopis Marilyna Mansona , když jsem šla se svojí láskou půjčit do knihovny životopis Kurta Cobaina, prostě mi sám skočil do ruky a hned mě ůplně pohltil. Nejhorší je že já ho hltám taky a stránku od stránky se děsím toho jak jsou některé mé názory podobné těm Mansonovým. Sere mě jak se snažím aby mě ostatní brali a jak se snažím být tak dobrá...ikdyž každý máme svou světlou a černou stránku a čím víc tu tmavší v sobě poslední dobou dusím, tím je větší a větší a chce ven. Chce se mi to zas celý smazat...je to blábol, nikdy neumím vysvětlovat co cítím, nikdy! Ať už někoho miluju nebo nenávidím, nikdy se mi nepovedlo říct co cítím. Možná i pro to , idkyž hlavním důvodem byla ta všechna bolest, padlo rozhodnutí: UŽ NIKDY SE NEZAMILOVAT! ( možná tak po ňákejch těch letech bych se na to mohla vykašlat, ale teď prostě ne) ...už mi je jedno co si ostatní slečny mého věku myslí o tom že jsem sněkým koho nemiluju...jediný co mě mrzí je že si myslej že on je ta svině. Přitom svině není ani jeden, nemáme si v úmyslu prostě ubližovat, ani se zabouchávat...možná je to ubohý ale mě to teďka stačí. Děsej mě ty vážný dlouhodobý vztahy, fakt znich mám strach, ale i přesto to ostatním fakt přeju. Tak a teď už jen budu doufat žesi to nikdo nepřečte. Mějte se krásně ;)

VŮBEC TO NEČTĚTĚ!...PODÍVEJTE SE NA TU TRAPNOU FOTKU A NA TEN ETXT SE VYSERTE AŽ ZAS BUDU VE FORMĚ VYŠLU SEM NĚJAKÝ POZITIVNÍ VIBRACE! KRÁSNĚ SE MĚJTE ♥

Fetka nebo umělec?

7. srpna 2011 v 10:00 | Adušá |  Moje tvorba
Už je to delší dobu co mě zaujal jeden článek v Reflexu, teď jsme ho jako náhodou opět objevila:A tak mi to připomělo, ty časy, když jsem měla každý den červený oči a byla sfajčená jako..jako třeba dr. Kary, na našem Pivofestu :) a kreslila a poslouchala u toho ještě tekkno...a byli to strašný psycho věci, který jsou hluboku schovaný pod všema výkresama ( tudíž to není ta čmáranice za základy, kterou vidíte výše :))

Vážně mě to zaujalo, stejně jako ty díla ,který vznikali za dom Jimmyho Hendrixe a Janis Joplin s menší pomocí LSD. Na druhou stranu si myslím že tvrdé drogy představivost ničí...a to že jsem jenom pro bylinky zdůrazňovat zajisté nemusím :)