At shoří Amerika,Řím, babylonskej stát Ať shořej všichni co chtěj jenom brát.. :o)
POvídka?xD část2.

18. října 2009 v 14:15 | --AdUshQa--
Chtěla se jít projít ,ale klára né a né se objevit. Měla už patnáct minut spoždění. Thea se zvedla a vznešeně vyběhla se skloněnou hlavou schody. Když v tom do něčeho narazila. Povzhlédla a málem se jí z toho zatočila hlava....
Pohlédla do těch nejtmavších očí jaké kdy viděla. Byli tak tmavě hnědé až skoro černé, ale krásné. Thea nikdy podobné oči neviděla. Pak si konečně prohlédla i člověka do kterého vrazila. Byl to asi tak čerstvě osmnáctiletý kluk se snědou pletí, tmavými rty a zářivým úsměvem. Thee se začal do tváří vkrádat růžový odstín a nakonec vykoktala omluvu. Cizince se zase usmál a s roztomilým přízvukem řekl:,, Já v dobže. Kde je tady Sikmá ulice? Prosim.'' Thea se zamyslela a pak se rozpovídala kudy se musí kluk vydat , ten jí sledoval, ale jakoby nevnímal ani jedno slovo.
,, Já nerozumět. Muset najit tento dum a nevedet jak tam dostat'' Ukázal na mapě města zakroužkovaný dům v Šikmé ulici. Thea si pomyslela že určitě ani neví kde je teď a tak se podívala na hodinky, byla skoro půla ,to už Klára určitě nepříde a tak se rozhodla tomu ztracenému klukovi pomoct.

Znala město velmi dobře. Každou uličkou už šla mnohokrát a věděla vždy nejlíp jak se na místo dostat co nejrychleji a tak jim celá cesta trvala asi deset minut. celou cestu si povídali a když si nerozuměli čeky tak anglicky. Nakonec se Thea dozvěděla že se kluk jmenuje Duro a že jeho otec je Čech, taky že mu bylo nedávno osmnáct což Thea dobře odhadla. Před dveřmi jednoho městského domu Šikmé ulice se spolu rozloučili a Duro Thee někde destkrát poděkoval. Nakonec se i Thea vidala domů ještě se na Duro několikrát otočila jak nedočkavě zvoní na svého otce a ten jí věnoval ještě jeden svůj jedinečný úsměv než se dostal za dveře domu.

Thea úplně zapoměla na Kláru a tak vytočila cestou domů její číslo to dlouhou dobu vyzvánělo a ikdyž už to Thea chtěla vzdát ozval se známý hlas.
,,Prosím''
,,Ahoj Kláro''
,,Jéé ahoj , jak se máš?''
,, A víš že né moc dobře? Když jsme na tebe marně čekala v parku?''
,, jé nojo promiň já na to uplně zapoměla, hele ja už musím končit , domluvíme se na jindy co?''
,,Hmmm mohla si aspon napsatže nepřídeš''
,,Nojo tak čau''
,,hmm čau''
Pak ještě zaslechla Thea v telefonu hlas a smích pak ale Klára hovor ukončila. Co mělo sakra tohle znamenat? běželo v hlavě Thee.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Faira Faira | Web | 19. října 2009 v 19:34 | Reagovat

jůůů zatím je to zajímavý, tak nenapínej a piš dál :-)

2 Marleyka Marleyka | Web | 22. října 2009 v 21:20 | Reagovat

hezkej blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama